VŮZ NA VÍKEND

PRODEJ VOZIDEL


VŮZ S ŘIDIČEM

FLEET CARS

Transportní služby pro hotely a firmy - shuttle bus, transfer osob

Autopůjčovna dodávek a minibusů - Berka Van & Car Rent připravila speciální nabídku pro hotely a firmy na zajištění pravidelné nebo příležitostné přepravy osob a materiálu. Na základě této nabídky lze pro Váš hotel nebo firmu zajistit za pevnou měsíční částku přepravu osob nebo materiálu, dle zadaných specifikací. 

Přeprava je zajištěna vozy značky Volkwagen Multivan  6+1, s 3-zonovou klimatizací, jednotlivými sedáky a s celkovým vysokým komfortem přepravy osob a Volkswagen Trasporter 8+1 v prodloužené verzi, s 2-zónovou klimatizací. Pro větší skupinky připravujeme VW Crafter 8+1 s klimatizací. Samozřejmostí i u tohoto vozu jsou jednotlivá sedadla a celková komfortní úprava interiéru.


Pro detailní informace nebo pro sestavení individuální nabídky  nás kontaktujte prosím na email info@vanrent.cz nebo volejte na telefon +420 777 258 170


Výhodná nabídka půjčení dodávky přes víkend

Půjčovna dodávek a minibusů Berka Van & Car Rent nabízí výhodný pronájem vozů přes víkend.

Využijte skvělých cen, více informací zde

Akce půjčovna dodávky s řidičem

Na základě Vaší soustavné poptávky jsme pro Vás připravili možnost balíčků pronájem dodávky s řidičem nebo již od 3 hodin.
Dále zde nalznete základní informace o pronájmu mikrobusů a minibusů s řidičem.

Podívejte se na naši nabídku zde

Speciální akce pro dlouhodobý pronájem

Půjčovna dodávek a osobních vozů Berka Van & Car Rent Rent dlouhodobě spolupracuje s cateringovými společnostmi,  event agenturami, produkcemi, architekty a hotelovými provozy a právě pro tyto zákazníky jsme připravili speciální nabídku dlouhodobého pronájmu dodávek a osobních vozů

Více informací zde

Kontaktní formulář (napište nám)

 
 
 
 
Odeslat  
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace