VŮZ NA VÍKEND

PRODEJ VOZIDEL


VŮZ S ŘIDIČEM

FLEET CARS

Půjčovna dodávek Praha  » Akce  » Věrnostní program pro firmy

PRODEJ VOZIDEL


Číst celý článek

Transportní služby pro hotely a firmy - shuttle bus

Půjčovna dodávek a osobních vozů Berka Van & Car Rent připravila speciální nabídku pronájmu minibusů s řidičem pro hotely a firmy na zajištění pravidelné nebo příležitostné přepravy osob a materiálu. Na základě této nabídky lze pro Váš hotel nebo firmu zajistit za pevnou měsíční částku přepravu osob nebo materiálu, dle zadaných specifikací. 

Přeprava je zajištěna vozem VW Multivan Comfortline 6+1, s 3-zonovou klimatizací, jednotlivými sedáky a s celkovým vysokým komfortem přepravy osob. Pro větší skupinky nabízíme VW Transporter 8+1 s klimatizací.

Pro zákazníky hledající občasnou přepravu osob zpracujeme nabídku přesně na míru dle vašich požadavků pronájmu minibusů s řidičem. Pro objednání z portfolia pronájmu minibusů s řidičem Půjčovna dodávek a minibusů - Berka Van & car Rent nás kontaktujte minimálně 24 hodin před popžadovaným termínem.

Pro detailní informace nebo pro sestavení individuální nabídky nás kontaktujte prosím na email info@vanrent.cz nebo volejte na telefon +420 774 52 89 89

Kontaktní formulář (napište nám)

 
 
 
 
Odeslat  
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace