VŮZ NA VÍKEND

PRODEJ VOZIDEL


VŮZ S ŘIDIČEM

FLEET CARS

Využijte zdarma

 • Nakládací lyžiny k vozu ZDARMA
 • Stěhovací rudl k vozu ZDARMA
 • Navigace nad 10 dní ZDARMA
 • Transportní kurty a tyče ZDARMA
 • Havarijní pojištění ZDARMA

Zaručujeme

 • 100% technický stav dodávek i minibusů
 • Nejrychlejší výpočet ceny pronájmu dodávek a minibusů online
 • Veškeré uváděné ceny jsou vždy konečné
 • Pronájem minibusů VW Transporter a Mercedes Benz Vito Tourer nejlevněji v Praze
 • Slevový program Půjčovny dodávek Praha pro pravidelné zákazníky

NOVÁ DODÁVKA Mercedes Benz Sprinter 316 CDI

Vážení zákazníci,

Od 15.02.2016 jsme doplnili vozový park o Mercedes Benz SPRINTER 316 CDI 120kW v dlouhé verzi s kapacitou 15 m3 nákladu.

Z výbavy vybíráme - komfortní vyhřívaná sedačka řidiče a obložení kabiny, tempomat, automatická klimatizace, zesílená přední a zadní náprava a mnoho dalšího

V případě zájmu Vám rádi sdělíme aktuální dostupnost vozu.

Tuto dodávku je možné si pronajmout včetně řidiče a to nejen na cesty po ČR ale i do zahraničí a to již od 8,- za 1 km. Pro případné individuální kalkulace nebo dotazy jsme Vám k dispozici na kontaktech níže

Milan Berka

info@vanrent.cz
+420 777 258 170

NOVÉ VITO TOURER PRO LONG V NAŠÍ NABÍDCE

Děkujeme za Vaši důvěru v letní sezoně 2015

Díky Vašemu zájmu o naše minibusy jsme doplnili vozový park od 16.09.2015 o Mercedes Benz Nové VITO TOURER 114 CDI v prodloužené verzi pro 8 cestujících.

V případě zájmu Vám rádi sdělíme aktuální dostupnost vozu.

Tento minibus je možné si pronajmout včetně řidiče a to nejen na cesty po ČR ale i do zahraničí. Pro případné individuální kalkulace nebo dotazy jsme Vám k dispozici na níže uvedených kontaktech.

Petra a Milan Berka

info@vanrent.cz

+420 777 258 170
+420 774 52 89 89

THULE střešní nosiče, boxy, držáky kol

Vážení zákazníci,

po několika dotazech na pronájem pouze příslušenství THULE z naší nabídky, jsme se rozhodli umožnit pronájem pouze tohoto příslušenství bez nutnosti pronájmu některého vozu z naší nabídky vanrent.cz.

Nově tedy naleznete jednotlivé výrobky značky THULE - střešní boxy nejen na zimní dovolenou, střešní nosiče na lyže, nosiče kol na tažné zařízení a střechu v nabídce v sekci vozový park, a lze si  takto online spočítat celkovou cenu zapůjčení tohoto příslušenství.

U každého výrobku THULE je uvedena i požadovaná vratná kauce.

Při pronájmu příslušenství THULE AtlantisBackPack 973, ProRide 591 zároveň s vozem z naší nabídky Půjčovny dodávek a minibusů Praha - vanrent.cz se tato vratná kauce nevyžaduje.

Milan Berka
vanrent.cz
+420 777 258 170

Pronájem minibusů a mikrobusů s řidičem

Nabízíme pronájem a půjčovnu dodávek, mikrobusů a minibusů s řidičem.

Mikrobusy je možné využít na akce jako jsou svatby, catering, skupinové výlety nebo transfery  z / na letiště v rámci celé EU (např. Letiště Václava Havla Praha od 550,- Kč, Berlin, Wien, Nürnberg a jiné destinace od 3990,- Kč).

Minibusy lze nalézt v sekci Půjčovna dodávek Praha - vozový park - detail vozidla např. Volkswagen Transporter 2012 2,0Tdi 9 míst

Pro objednávku nebo bližšší informace nám napište na info@vanrent.cz nebo volejte +420 777 258 170Půjčovna dodávek Praha, mikrobusy s řidičem, autopůjčovna - Berka Van&Car Rent

Feinstaubplakette_Gruppe_4_svg.png
 • zajišťujeme transport z / na letiště Václava Havla Praha až do počtu 8 osob z Prahy a středních Čech za cenu již od 495 Kč.
 • v Praze přistavujeme vozy na Vámi zvolenou adresu - šetříme Váš čas
 • krátkodobé pronájmy dodávek a vozů minibus s řidičem , kdy zákazník neplatí za dobu čekání, ale pouze 100% využitého času , bez dalších nákladů na připojištění, PHM, zapůjčení navigace atd. Vše je zahrnuto v ceně.
 • půjčovna dodávek s výhodnými víkendovými sazbami pro ty, kteří stěhují výrazně levněji než-li nábytkové prodejny
 • nárazové pronájmy užitkových vozů pro potřeby Vaší firmy, věrnostní programy pro stálé zákazníky . Potřebujete nárazově pokrýt mnoho zakázek Vaší firmy - auto, řidiče a vše ostatní nechte na nás - vše zařídíme a Vy se věnujte své firmě
 • Kompletní objednávku a kalkulace on-line přímo na našich stránkách s popisem reálných vozů, které po objednání máte k dispozici. Objednávky příslušenství a přistavení vozidla v ČR nebo mimo ČR. Veškeré ceny na našich stránkách jsou včetně DPH 21% a platí pro platbu v hotovosti, v případě platby kartou je účtován příplatek ve výši 3%.
 • Na všechna vozidla Vám postačí řidičské oprávnění skupiny B a pro vjezd do vybraných měst v Německu disponují ekologickou plaketou.

LaymenoS

Kontaktní formulář (napište nám)

 
 
 
 
Odeslat  
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace